Przepisy - pozyczki-gotowkowe-bez-bik

Pożyczki gotówkowe bez BIK

pozyczki-kredyty.org


Pożyczki gotówkowe bez BIK

Pożyczka jest rzeczą normalną dla większości Polaków, ponieważ w dzisiejszych czasach prawie każdy korzysta z takiej formy pomocy jeśli ma jakiekolwiek problemy z budżetem domowym. Powodem są różne sytuacje życiowe. Klienci, którzy nie spłacają kredytów na czas, bądź w ogóle ich nie spłacają, mogą sobie stworzyć bardzo złą historię w BIK-u. Klient mający złą historię w BIK-u ma problem z dostaniem kredytu w wielu bankach jeśli nie we wszystkich.

Obecnie na rynku kredytowym powstało wiele instytucji finansowych udzielających pożyczek gotówkowych bez BIK-u. Na stronach internetowych można znaleźć wiele ogłaszających się firm, które udzielają pożyczek gotówkowych bez zaświadczeń i bez sprawdzania klienta, czy jest na liście dłużników czy też nie. Oferty takie kierują do klientów między innymi banki internetowe, firmy pozabankowe zajmujące się pomaganiem osobom zadłużonym oraz prywatne przedsiębiorstwa zajmujące się finansami.

Pożyczka udzielana m.in. przez internet, ma bardzo prostą i nieskomplikowaną procedurę ale i jest również wyżej oprocentowana niż pożyczka czy kredyt dla osób nie wpisanych na listę BIK-u. Są banki, które bardzo rygorystycznie patrzą na historię klienta w biku, im gorsza, tym  praktycznie zerowe szanse na dostanie kredytu, ale są i takie według których klienci ze złą historią powinni mieć prawo do otrzymania jeszcze jednej szansy. Jak to się zakończy zależy od nas i naszego spłacania rat.

Dość ciekawym zjawiskiem, w ostatnim czasie stało się branie pożyczek pozabankowych bez BIK- u np. przez internet. Choć nie należy zapominać, że i tam trzeba spełniać określone kryteria.

Tymi najczęstszymi  i najważniejszymi kryteriami w przypadku pożyczek bez bik przez internet :

- udokumentowanie stałego dochodu  

- udokumentowania stałego adresu zameldowania

- wysokość naszych do miesięcznych dochodów nie powinna być mniejsza niż 1100 zł.

- pożyczkobiorca nie może też przekroczyć 65 roku życia

- musi mieć kończone 18 lat.


Lista tematów: